SILVER & METAL / Silver / Uppläggningsskedar 4264080
nr 426 4080
Uppläggningsskedar
Lenght: ()
I Etui, Silver, Förgyllda London, 19011
800
SEK 1100
Monday September 4 2006
at 16:00:00
600 kr
900 kr
1.000 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver